Praktyczne pozycjonowanie z SeoPilotem cz. 1

Jakiś czas temu wspominałem o zarabianiu na sprzedaży linków SEO w systemie SeoPilot.pl. Zadowolony efektami postanowiłem przetestować serwis od strony pozycjonera. Cena wykupienia jednego linku w systemie zaczyna się już od 13 groszy. Brzmi zachęcająco. Dokładniejszy cennik przedstawia poniższa tabela:

Podane ceny są ostateczne, SeoPilot nie pobiera żadnych dodatkowych ukrytych opłat.

Przez najbliższe kilka dni zajmę się analizą rynku i dobiorę najlepsze frazy, pod które następnie postaram się wypozycjonować mój serwis. O efektach i dokładniejszych danych poinformuję w kolejnym wpisie.

One thought on “Praktyczne pozycjonowanie z SeoPilotem cz. 1

  1. Przystąpiłem do systemu jakieś 2 miesiące temu, dziś żałuję że nie wcześniej bo serwis został dobrze wyceniony a cena póki co nie zmienia się minęła mnie natomiast nagroda w postaci bonusu. Kiedy dodawałem serwis udostępniłem tylko strony z artykułami dziś uważam, że był to mój błąd – dodane później inne podstrony nie zmieniły stawki na co liczyłem. Obawy do przystąpienia do systemu była również możliwość osłabienia strony lecz mimo posiadania ok 50 linków w chwili obecnej moje pozycje są jak najbardziej ok – dziś na 3 frazy silnie związane z fotografią panoramiczną jestem na 1 pozycji! Jako hobbysta zyski z umieszczania linków są bardzo fajną sprawą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *