Świąteczna reaktywacja oraz świąteczny fail

Hello 🙂 Po prawie rocznej nieobecności mojego bloga w sieci (z przyczyn czysto technicznych) zebrałem resztkę moich sił i postawiłem go na nowym serwerze. Z okazji Święta Bożego Narodzenia chciałbym życzyć Wam wszystkim wszystkiego dobrego, zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń.

Perspektywy na przyszłość

W najbliższym czasie mam zamiar kontynuować moje blogowanie. Wpisy będą pojawiać się tak często, jak tylko dam radę je zredagować. Postaram się także, aby ich poziom był jeszcze wyższy od poprzednich tak, aby zadowolić szerokie grono moich Czytelników.

Świąteczny fail Erepublik

Z okazji Świąt Narodzenia Bożego życzymy Ci wszystkiego najlepszego. Spełnienia najskrytszych marzeń, samych radosnych w swym życiu zdarzeń. Mnóstwo podarków pod choinkę i zawsze uśmiechniętą minkę. A w Nowym Roku kochającą osobę przy swoim boku.

Administracja erepublik.com.pl

Takiego maila dostałem dziś od Administracji przeglądarkowej gry online – Erepublik. Oczywiście dziękuje za te życzenia. Dziękuje także za 25000 adresów email wysłanych do mnie w nagłówku „To” 🙂 Niechaj Bóg wynagrodzi Wam tą hojność. Jak widać warto czasem spojrzeć w nagłówki wiadomości, nawet (a może przede wszystkim) jeśli jest to SPAM.

Pozdrawiam, Komeniusz.

One thought on “Świąteczna reaktywacja oraz świąteczny fail

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *